Dette er resultatet fra Scania Cup 2013. Se de seneste resultater fra Scania Cup 2020 her.

Hörsholm

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29030300 fr 29/03 10:00 fr 29/03 Wasa B98 Grp D SBBK 57 - 45 Hörsholm      
29030102 fr 29/03 11:10 fr 29/03 Tälje A B95-96 Grp D SBBK 59 - 39 Hörsholm      
29030400 fr 29/03 11:20 fr 29/03 Östertäljehallen G99 Grp D Hörsholm 53 - 19 Blackeberg      
29030203 fr 29/03 12:30 fr 29/03 Tälje B B97 Grp D Hörsholm 80 - 61 TuNMKY      
29030702 fr 29/03 12:55 fr 29/03 Turinge G00 Grp D Alvik 33 - 45 Hörsholm      
29030802 fr 29/03 13:00 fr 29/03 Björkesta B00 Grp A Hörsholm 52 - 39 Polisen      
29030900 fr 29/03 13:00 fr 29/03 Vackstanäs G01 Grp A Hörsholm 61 - 28 BMS      
29031303 fr 29/03 14:10 fr 29/03 Gröndal G98 Grp A Hörsholm 42 - 27 Täby      
29030404 fr 29/03 16:40 fr 29/03 Östertäljehallen B98 Grp D Hörsholm 60 - 50 Pyrintö      
29030206 fr 29/03 16:40 fr 29/03 Tälje B B95-96 Grp D Hörsholm 63 - 37 Centrum      
29030806 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Björkesta B00 Grp A SBBK 16 - 81 Hörsholm      
29030706 fr 29/03 18:25 fr 29/03 Turinge G00 Grp D Hörsholm 33 - 28 PuHu      
30030400 lø 30/03 08:00 lø 30/03 Östertäljehallen B00 Grp A HNMKY 54 - 55 Hörsholm      
30031302 lø 30/03 10:55 lø 30/03 Gröndal G98 Grp A BC Nokia 50 - 55 Hörsholm      
30030901 lø 30/03 11:10 lø 30/03 Vackstanäs G01 Grp A SBBK 16 - 77 Hörsholm      
30031203 lø 30/03 12:05 lø 30/03 Gärtuna G99 Grp D Täby 14 - 60 Hörsholm      
30030204 lø 30/03 13:30 lø 30/03 Tälje B B97 Grp D Täby 39 - 72 Hörsholm      
30030105 lø 30/03 14:50 lø 30/03 Tälje A B95-96 Slutspel 1/8 Final Hörsholm 38 - 56 Sanda BG      
30030905 lø 30/03 16:40 lø 30/03 Vackstanäs G01 Grp A Honka 49 - 25 Hörsholm      
30030307 lø 30/03 17:30 lø 30/03 Wasa B98 Slutspel 1/8 Final Hörsholm 62 - 55 Blackeberg      
31030500 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Täljegymnasiet B95-96 9-12 Place 9-12 Vaerlöse 45 - 55 Hörsholm      
31031300 sø 31/03 08:15 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 47 - 25 Blackeberg      
31030800 sø 31/03 08:15 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 37 - 46 PuHu      
31031201 sø 31/03 09:25 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 68 - 29 SBBK      
31030302 sø 31/03 10:50 sø 31/03 Wasa B98 Slutspel 1/4 Final Fryshuset 74 - 43 Hörsholm      
31030203 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Tälje B B97 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 58 - 54 JKS/Syd      
31030703 sø 31/03 12:10 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 34 - 29 SBBK      
31030903 sø 31/03 12:30 sø 31/03 Vackstanäs G01 Slutspel Semifinal Åbyhöj 36 - 16 Hörsholm      
31031004 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Brunnsäng B95-96 9-12 Place 9-10 Svendborg 90 - 72 Hörsholm      
31030506 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Täljegymnasiet G01 Slutspel Bronzekamp EBT 34 - 38 Hörsholm      
31030306 sø 31/03 16:20 sø 31/03 Wasa B98 5-8 Place 5-8 Vaerlöse 75 - 42 Hörsholm      
31031207 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel Semifinal KaPo 69 - 49 Hörsholm      
31030707 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel Semifinal Honka 26 - 28 Hörsholm      
31030907 sø 31/03 17:50 sø 31/03 Vackstanäs B00 5-8 Place 5-8 Hörsholm 43 - 35 Polisen      
31031308 sø 31/03 18:55 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel Semifinal Hörsholm 37 - 48 Uppsala      
01040100 ma 01/04 08:00 ma 01/04 Tälje A G00 Slutspel Final Vaerlöse 41 - 40 Hörsholm      
01040500 ma 01/04 08:00 ma 01/04 Täljegymnasiet B00 5-8 Place 5-6 Hörsholm 60 - 39 Uppsala      
01040501 ma 01/04 09:20 ma 01/04 Täljegymnasiet G99 Slutspel Bronzekamp OrJy 37 - 48 Hörsholm      
01041102 ma 01/04 10:30 ma 01/04 Rosenborg B97 Slutspel Semifinal Honka 56 - 63 Hörsholm      
01040303 ma 01/04 12:10 ma 01/04 Wasa B98 5-8 Place 7-8 Hörsholm 42 - 55 Honka      
01041104 ma 01/04 13:10 ma 01/04 Rosenborg G98 Slutspel Bronzekamp Hörsholm 38 - 35 Jämtland      
01040107 ma 01/04 18:00 ma 01/04 Tälje A B97 Slutspel Final Malbas 71 - 62 Hörsholm      
Solid Sport