Dette er resultater fra Scania Cup 2013. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.

EBT

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29030602 fr 29/03 12:55 fr 29/03 Lillhaga B99 Plj A KTP 73 - 38 EBT      
29031105 fr 29/03 15:20 fr 29/03 Rosenborg G95-96 Plj B Åbyhöj 34 - 47 EBT      
29031304 fr 29/03 15:30 fr 29/03 Gröndal G98 Plj B Ytrebygda 40 - 60 EBT      
29030903 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Vackstanäs G01 Plj B EBT 42 - 26 Uppsala      
29030705 fr 29/03 17:05 fr 29/03 Turinge G00 Plj C Uppsala 59 - 38 EBT      
29030607 fr 29/03 19:35 fr 29/03 Lillhaga B99 Plj A Jämtland 66 - 41 EBT      
30030600 lø 30/03 08:10 lø 30/03 Lillhaga B99 Plj A EBT 49 - 63 Jonstrup      
30031301 lø 30/03 09:35 lø 30/03 Gröndal G98 Plj B EBT 36 - 25 Blackeberg      
30031103 lø 30/03 12:00 lø 30/03 Rosenborg G95-96 Plj B Alvik 36 - 38 EBT      
30030703 lø 30/03 12:10 lø 30/03 Turinge G00 Plj C EBT 27 - 56 Åbyhöj      
30030903 lø 30/03 13:50 lø 30/03 Vackstanäs G01 Plj B EBT 26 - 35 Åbyhöj      
30031106 lø 30/03 16:10 lø 30/03 Rosenborg G95-96 Plj B EBT 28 - 70 BG Luleå      
30030706 lø 30/03 16:20 lø 30/03 Turinge G00 Slutspel 1/8 Final Jämtland 25 - 45 EBT      
30030906 lø 30/03 18:00 lø 30/03 Vackstanäs G01 Plj B Köge 27 - 36 EBT      
30030509 lø 30/03 20:20 lø 30/03 Täljegymnasiet B99 Placeringsmatcher 9-16 EBT 52 - 33 MaSu      
31030700 sø 31/03 08:10 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Vaerlöse 49 - 28 EBT      
31030101 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Tälje A G95-96 Slutspel Semifinale SBBK 46 - 34 EBT      
31031302 sø 31/03 10:55 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final EBT 37 - 48 Jämtland      
31030902 sø 31/03 11:10 sø 31/03 Vackstanäs G01 Slutspel Semifinale Honka 40 - 31 EBT      
31030605 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Lillhaga B99 Placeringsmatcher 9-12 Uppsala 72 - 69 EBT      
31031305 sø 31/03 14:55 sø 31/03 Gröndal G98 5-8 Place 5-8 EBT 40 - 57 BC Nokia      
31030506 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Täljegymnasiet G01 Slutspel Bronsekamp EBT 34 - 38 Hörsholm      
31031106 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Rosenborg G95-96 Slutspel Bronsekamp EBT 39 - 37 Sanda BG      
31030708 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Turinge G00 5-8 Place 5-8 EBT 39 - 50 Alvik      
01041000 ma 01/04 08:00 ma 01/04 Brunnsäng G00 5-8 Place 7-8 EBT 20 - 40 PuHu      
01041300 ma 01/04 08:10 ma 01/04 Gröndal G98 5-8 Place 7-8 Blackeberg 26 - 31 EBT      
01041001 ma 01/04 09:20 ma 01/04 Brunnsäng B99 Placeringsmatcher 11-12 SBBK 49 - 58 EBT      

Instagram

Solid Sport