Dette er resultater fra Scania Cup 2013. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.

Wartti

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29031103 fr 29/03 12:30 fr 29/03 Rosenborg G95-96 Plj A Wartti 42 - 29 Amager      
29030304 fr 29/03 15:30 fr 29/03 Wasa B98 Plj C Vråken 76 - 33 Wartti      
29030704 fr 29/03 15:45 fr 29/03 Turinge G00 Plj A Vaerlöse 59 - 34 Wartti      
29030605 fr 29/03 16:55 fr 29/03 Lillhaga B99 Plj D Viby 68 - 51 Wartti      
29030805 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Björkesta B00 Plj D Jämtland 31 - 51 Wartti      
29031306 fr 29/03 18:10 fr 29/03 Gröndal G98 Plj C Åbyhöj 28 - 84 Wartti      
29030508 fr 29/03 19:30 fr 29/03 Täljegymnasiet G97 Plj C Hop 49 - 64 Wartti      
30030700 lø 30/03 08:10 lø 30/03 Turinge G00 Plj A Wartti 25 - 49 SBBK      
30031300 lø 30/03 08:15 lø 30/03 Gröndal G98 Plj C Wartti 46 - 32 SBBK      
30030301 lø 30/03 09:20 lø 30/03 Wasa B98 Plj C Wartti 42 - 72 Fryshuset      
30031101 lø 30/03 09:20 lø 30/03 Rosenborg G95-96 Plj A SBBK 52 - 39 Wartti      
30030602 lø 30/03 10:50 lø 30/03 Lillhaga B99 Plj D Wartti 47 - 64 Uppsala      
30030503 lø 30/03 12:00 lø 30/03 Täljegymnasiet G97 Plj C Wartti 48 - 59 Eos      
30030404 lø 30/03 13:20 lø 30/03 Östertäljehallen B00 Plj D Wartti 60 - 61 Tureberg      
30031104 lø 30/03 13:30 lø 30/03 Rosenborg G95-96 Plj A Sanda BG 44 - 31 Wartti      
30030605 lø 30/03 14:50 lø 30/03 Lillhaga B99 Slutspel 1/8 Final Sisu 62 - 55 Wartti      
30030705 lø 30/03 15:00 lø 30/03 Turinge G00 Slutspel 1/8 Final Alvik 50 - 31 Wartti      
30030306 lø 30/03 16:10 lø 30/03 Wasa B98 Slutspel 1/8 Final Sisu 42 - 36 Wartti      
30030507 lø 30/03 17:30 lø 30/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/8 Final Wartti 57 - 52 Djursholm      
30030807 lø 30/03 17:45 lø 30/03 Björkesta B00 Slutspel 1/8 Final Wartti 50 - 54 Polisen      
30030708 lø 30/03 19:10 lø 30/03 Turinge G00 9-12 Place 9-12 Jämtland 50 - 30 Wartti      
30030609 lø 30/03 20:20 lø 30/03 Lillhaga B99 Placeringsmatcher 9-16 Ullern 45 - 55 Wartti      
30030309 lø 30/03 20:20 lø 30/03 Wasa B98 Placeringsmatcher 9-16 Fröya 57 - 50 Wartti      
31031100 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 5-8 Wartti 42 - 47 Alvik      
31031301 sø 31/03 09:35 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final Wartti 40 - 60 Uppsala      
31030503 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/4 Final Alvik 80 - 22 Wartti      
31030403 sø 31/03 13:20 sø 31/03 Östertäljehallen B98 13-14 Place 13-14 Wartti 60 - 75 Pyrintö      
31030704 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Turinge G00 9-12 Place 11-12 Eos 46 - 35 Wartti      
31031104 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 7-8 Wartti 51 - 40 Amager      
31030604 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Lillhaga B99 Placeringsmatcher 9-12 SBBK 32 - 53 Wartti      
31031304 sø 31/03 13:35 sø 31/03 Gröndal G98 5-8 Place 5-8 Blackeberg 45 - 71 Wartti      
31030806 sø 31/03 16:15 sø 31/03 Björkesta B00 Placeringsmatcher 9-12 Wartti 73 - 26 SBBK      
31030407 sø 31/03 18:50 sø 31/03 Östertäljehallen G97 5-8 Place 5-8 Wartti 51 - 55 BC Nokia      
31031007 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Brunnsäng B00 Placeringsmatcher 9-10 Jämtland 41 - 49 Wartti      
01041301 ma 01/04 09:30 ma 01/04 Gröndal G98 5-8 Place 5-6 Wartti 41 - 45 BC Nokia      
01041002 ma 01/04 10:40 ma 01/04 Brunnsäng B99 Placeringsmatcher 9-10 Wartti 45 - 37 Uppsala      
01040504 ma 01/04 13:30 ma 01/04 Täljegymnasiet G97 5-8 Place 7-8 Hop 43 - 42 Wartti      
Solid Sport