Dette er resultater fra Scania Cup 2013. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2019 her.



Søndag 31/3 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
31031100 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 5-8 Wartti 42 - 47 Alvik      
31030100 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Tälje A B95-96 9-12 Place 9-12 Svendborg 87 - 64 Centrum      
31030200 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Tälje B B97 9-12 Place 9-12 Åbyhöj 47 - 64 Lidingö      
31030500 sø 31/03 08:00 sø 31/03 Täljegymnasiet B95-96 9-12 Place 9-12 Vaerlöse 45 - 55 Hörsholm      
31031200 sø 31/03 08:05 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel 1/4 Final KaPo 57 - 42 Polisen      
31030600 sø 31/03 08:10 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel 1/4 Final Vaerlöse 47 - 39 Sisu      
31030700 sø 31/03 08:10 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Vaerlöse 49 - 28 EBT      
31030300 sø 31/03 08:10 sø 31/03 Wasa B98 Placeringsmatcher 9-12 Sandvika 41 - 45 Haukar      
31030800 sø 31/03 08:15 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 37 - 46 PuHu      
31031300 sø 31/03 08:15 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 47 - 25 Blackeberg      
31030900 sø 31/03 08:30 sø 31/03 Vackstanäs G01 Placeringsmatcher 5-8 BMS 33 - 21 Uppsala      
31031101 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 5-8 Åbyhöj 47 - 42 Amager      
31030101 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Tälje A G95-96 Slutspel Semi final SBBK 46 - 34 EBT      
31030201 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Tälje B B97 Slutspel 1/4 Final Malbas 95 - 65 Täby      
31030501 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/4 Final Eos 57 - 30 SBBK      
31030400 sø 31/03 09:20 sø 31/03 Östertäljehallen B97 9-12 Place 9-12 Sandvika 43 - 64 TuNMKY      
31031201 sø 31/03 09:25 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 68 - 29 SBBK      
31030601 sø 31/03 09:30 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel 1/4 Final Viby 62 - 30 Jämtland      
31030701 sø 31/03 09:30 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Åbyhöj 32 - 26 Alvik      
31030301 sø 31/03 09:30 sø 31/03 Wasa B98 Placeringsmatcher 9-12 Blackeberg 54 - 28 Fröya      
31030801 sø 31/03 09:35 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel 1/4 Final Solna 34 - 33 Polisen      
31031301 sø 31/03 09:35 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final Wartti 40 - 60 Uppsala      
31030901 sø 31/03 09:50 sø 31/03 Vackstanäs G01 Placeringsmatcher 5-8 Köge 28 - 29 SBBK      
31031000 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Brunnsäng B01 9-10 Place 9-10 Vaerlöse 71 - 24 SBBK      
31031102 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Rosenborg B95-96 5-8 Place 5-8 HNMKY 51 - 43 Sanda BG      
31030102 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Tälje A G95-96 Slutspel Semi final BG Luleå 52 - 30 Sanda BG      
31030202 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Tälje B B97 Slutspel 1/4 Final Sisu 62 - 60 HoNsU      
31030502 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/4 Final Högsbo 61 - 31 Hop      
31030401 sø 31/03 10:40 sø 31/03 Östertäljehallen G97 9-12 Place 9-12 Kori-80 45 - 41 Djursholm      
31031202 sø 31/03 10:45 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel 1/4 Final OrJy 68 - 30 Vråken      
31030602 sø 31/03 10:50 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel 1/4 Final Jonstrup 51 - 54 HNMKY      
31030702 sø 31/03 10:50 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Honka 53 - 30 PuHu      
31030302 sø 31/03 10:50 sø 31/03 Wasa B98 Slutspel 1/4 Final Fryshuset 74 - 43 Hörsholm      
31030802 sø 31/03 10:55 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel 1/4 Final Uppsala 37 - 38 Honka      
31031302 sø 31/03 10:55 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final EBT 37 - 48 Jämtland      
31030902 sø 31/03 11:10 sø 31/03 Vackstanäs G01 Slutspel Semi final Honka 40 - 31 EBT      
31031001 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Brunnsäng B01 7-8 Place 7-8 Amager 28 - 39 PuHu      
31031103 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Rosenborg B95-96 5-8 Place 5-8 Honka 55 - 63 Uppsala      
31030103 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Tälje A B95-96 Slutspel Semi final ESAA 70 - 68 BG Luleå      
31030203 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Tälje B B97 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 58 - 54 JKS/Syd      
31030503 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/4 Final Alvik 80 - 22 Wartti      
31030402 sø 31/03 12:00 sø 31/03 Östertäljehallen G97 9-12 Place 9-12 Sisu 55 - 50 Gammelstad      
31031203 sø 31/03 12:05 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel 1/4 Final PuHu 52 - 27 Amager      
31030603 sø 31/03 12:10 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel 1/4 Final Fryshuset 65 - 41 KTP      
31030703 sø 31/03 12:10 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel 1/4 Final Hörsholm 34 - 29 SBBK      
31030303 sø 31/03 12:10 sø 31/03 Wasa B98 Slutspel 1/4 Final Vaerlöse 50 - 51 Sisu      
31030803 sø 31/03 12:15 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel 1/4 Final Tureberg 43 - 32 Sisu      
31031303 sø 31/03 12:15 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel 1/4 Final Sisu 58 - 44 BC Nokia      
31030903 sø 31/03 12:30 sø 31/03 Vackstanäs G01 Slutspel Semi final Åbyhöj 36 - 16 Hörsholm      
31030204 sø 31/03 13:20 sø 31/03 Tälje B B97 Slutspel 1/4 Final SBBK 49 - 72 Honka      
31030403 sø 31/03 13:20 sø 31/03 Östertäljehallen B98 13-14 Place 13-14 Wartti 60 - 75 Pyrintö      
31031002 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Brunnsäng B01 5-6 Place 5-6 HNMKY 38 - 39 Karhu      
31031204 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Gärtuna G99 9-14 Place 9-12 Vaerlöse 51 - 32 Fryshuset      
31030604 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Lillhaga B99 Placeringsmatcher 9-12 SBBK 32 - 53 Wartti      
31031104 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 7-8 Wartti 51 - 40 Amager      
31030704 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Turinge G00 9-12 Place 11-12 Eos 46 - 35 Wartti      
31030104 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Tälje A B95-96 Slutspel Semi final Alvik 52 - 58 SBBK      
31030504 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel 1/4 Final BC Nokia 40 - 49 Vaerlöse      
31030304 sø 31/03 13:30 sø 31/03 Wasa B98 Slutspel 1/4 Final Uppsala 89 - 49 Vråken      
31030804 sø 31/03 13:35 sø 31/03 Björkesta B00 13-14 Place 13-14 Viby 29 - 63 TuNMKY      
31031304 sø 31/03 13:35 sø 31/03 Gröndal G98 5-8 Place 5-8 Blackeberg 45 - 71 Wartti      
31030904 sø 31/03 13:50 sø 31/03 Vackstanäs G01 Placeringsmatcher 7-8 Uppsala 14 - 42 Köge      
31030404 sø 31/03 14:40 sø 31/03 Östertäljehallen B97 5-8 Place 5-8 HoNsU 48 - 60 Täby      
31031003 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Brunnsäng B95-96 9-12 Place 11-12 Centrum 58 - 66 Vaerlöse      
31031205 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Gärtuna G99 9-14 Place 9-12 Blackeberg 40 - 25 Asker      
31030605 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Lillhaga B99 Placeringsmatcher 9-12 Uppsala 72 - 69 EBT      
31031105 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Rosenborg G95-96 5-8 Place 5-6 Alvik 36 - 32 Åbyhöj      
31030705 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Turinge G00 9-12 Place 9-10 Uppsala 31 - 41 Jämtland      
31030505 sø 31/03 14:50 sø 31/03 Täljegymnasiet B01 3-4 Place 3-4 KTP 56 - 38 JKS      
31030805 sø 31/03 14:55 sø 31/03 Björkesta B00 Placeringsmatcher 9-12 HNMKY 34 - 37 Jämtland      
31031305 sø 31/03 14:55 sø 31/03 Gröndal G98 5-8 Place 5-8 EBT 40 - 57 BC Nokia      
31030305 sø 31/03 15:00 sø 31/03 Wasa B98 Slutspel 1/4 Final SBBK 52 - 49 Honka      
31030905 sø 31/03 15:10 sø 31/03 Vackstanäs G01 Placeringsmatcher 5-6 BMS 49 - 16 SBBK      
31030405 sø 31/03 16:00 sø 31/03 Östertäljehallen B97 5-8 Place 5-8 SBBK 34 - 70 JKS/Syd      
31031004 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Brunnsäng B95-96 9-12 Place 9-10 Svendborg 90 - 72 Hörsholm      
31031206 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Gärtuna G99 13-14 Place 13-14 Jämtland 28 - 42 Täby      
31030606 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Lillhaga B99 5-8 Place 5-8 Jonstrup 46 - 45 KTP      
31031106 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Rosenborg G95-96 Slutspel Bronze match EBT 39 - 37 Sanda BG      
31030706 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel Semi final Vaerlöse 35 - 29 Åbyhöj      
31030105 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Tälje A B01 Final Final Honka 60 - 47 BMS      
31030506 sø 31/03 16:10 sø 31/03 Täljegymnasiet G01 Slutspel Bronze match EBT 34 - 38 Hörsholm      
31030806 sø 31/03 16:15 sø 31/03 Björkesta B00 Placeringsmatcher 9-12 Wartti 73 - 26 SBBK      
31031306 sø 31/03 16:15 sø 31/03 Gröndal G98 9-12 Place 11-12 SBBK 44 - 16 Åbyhöj      
31030306 sø 31/03 16:20 sø 31/03 Wasa B98 5-8 Place 5-8 Vaerlöse 75 - 42 Hörsholm      
31030906 sø 31/03 16:30 sø 31/03 Vackstanäs B99 13-14 Place 13-14 MaSu 47 - 37 Ullern      
31030406 sø 31/03 17:20 sø 31/03 Östertäljehallen G97 5-8 Place 5-8 Hop 36 - 44 SBBK      
31031005 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Brunnsäng B97 9-12 Place 11-12 Sandvika 46 - 53 Åbyhöj      
31031207 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel Semi final KaPo 69 - 49 Hörsholm      
31030607 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Lillhaga B99 5-8 Place 5-8 Sisu 55 - 58 Jämtland      
31031107 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Rosenborg B95-96 5-8 Place 5-6 HNMKY 54 - 76 Uppsala      
31030707 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Turinge G00 Slutspel Semi final Honka 26 - 28 Hörsholm      
31030507 sø 31/03 17:30 sø 31/03 Täljegymnasiet B95-96 5-8 Place 7-8 Sanda BG 43 - 52 Honka      
31030807 sø 31/03 17:35 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel Semi final PuHu 53 - 31 Solna      
31031307 sø 31/03 17:35 sø 31/03 Gröndal G98 9-12 Place 9-10 Ytrebygda 39 - 37 Täby      
31030106 sø 31/03 17:40 sø 31/03 Tälje A G01 Slutspel Final Honka 46 - 41 Åbyhöj      
31030307 sø 31/03 17:40 sø 31/03 Wasa B98 5-8 Place 5-8 Vråken 75 - 45 Honka      
31030907 sø 31/03 17:50 sø 31/03 Vackstanäs B00 5-8 Place 5-8 Hörsholm 43 - 35 Polisen      
31030407 sø 31/03 18:50 sø 31/03 Östertäljehallen G97 5-8 Place 5-8 Wartti 51 - 55 BC Nokia      
31031308 sø 31/03 18:55 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel Semi final Hörsholm 37 - 48 Uppsala      
31031006 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Brunnsäng B97 9-12 Place 9-10 TuNMKY 78 - 65 Lidingö      
31031208 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Gärtuna G99 Slutspel Semi final OrJy 39 - 52 PuHu      
31030608 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel Semi final HNMKY 61 - 69 Fryshuset      
31031108 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Rosenborg B95-96 Slutspel Bronze match BG Luleå 71 - 52 Alvik      
31030708 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Turinge G00 5-8 Place 5-8 EBT 39 - 50 Alvik      
31030107 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Tälje A G95-96 Slutspel Final SBBK 36 - 53 BG Luleå      
31030508 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel Semi final Högsbo 56 - 57 Eos      
31030308 sø 31/03 19:00 sø 31/03 Wasa B98 Placeringsmatcher 11-12 Sandvika 63 - 60 Fröya      
31030808 sø 31/03 19:05 sø 31/03 Björkesta B00 Slutspel Semi final Honka 45 - 51 Tureberg      
31030908 sø 31/03 19:10 sø 31/03 Vackstanäs B00 Placeringsmatcher 11-12 HNMKY 64 - 30 SBBK      
31030408 sø 31/03 20:10 sø 31/03 Östertäljehallen G99 5-8 Place 5-8 Polisen 34 - 27 SBBK      
31031309 sø 31/03 20:15 sø 31/03 Gröndal G98 Slutspel Semi final Jämtland 24 - 45 Sisu      
31031007 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Brunnsäng B00 Placeringsmatcher 9-10 Jämtland 41 - 49 Wartti      
31031209 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Gärtuna G99 5-8 Place 5-8 Vråken 29 - 28 Amager      
31030609 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Lillhaga B99 Slutspel Semi final Vaerlöse 41 - 67 Viby      
31030709 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Turinge G00 5-8 Place 5-8 PuHu 32 - 33 SBBK      
31030509 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Täljegymnasiet G97 Slutspel Semi final Alvik 84 - 45 Vaerlöse      
31030309 sø 31/03 20:20 sø 31/03 Wasa B98 Placeringsmatcher 9-10 Haukar 44 - 66 Blackeberg      
31030809 sø 31/03 20:25 sø 31/03 Björkesta B00 5-8 Place 5-8 Uppsala 54 - 33 Sisu      
31030108 sø 31/03 20:30 sø 31/03 Tälje A B95-96 Slutspel Final ESAA 53 - 65 SBBK      

Instagram

Solid Sport