Dette er resultater fra Scania Cup 2014. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.



Lørdag 19/4 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
19041000 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Brunnsäng B02 Plj A EBT 45 - 30 Hørsholm BBK      
19041100 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/8 Final Aabyhøj I.F. 1 46 - 55 EBT      
19040100 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Tälje A B97-95 Plj C Svendborg 63 - 40 Kouvot      
19040200 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Tälje B B97-95 Plj B KFUM Uppsala 55 - 66 PuHu      
19040500 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Plj D Jämtland 25 - 47 HNMKY/KaPo      
19040300 lø 19/04 08:00 lø 19/04 Wasa B98 Plj C KTP 43 - 58 KFUM Uppsala      
19041300 lø 19/04 08:10 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A SISU Basketball 63 - 33 Ullern Basket      
19040600 lø 19/04 08:20 lø 19/04 Lillhaga G00 Plj C KFUM Uppsala 45 - 51 Wartti      
19040700 lø 19/04 08:20 lø 19/04 Turinge G02 Plj A Aabyhøj I.F. 6 - 50 Tapiolan Honka      
19040800 lø 19/04 08:25 lø 19/04 Björkesta B00 Plj B Asker 25 - 66 BMS      
19040400 lø 19/04 08:25 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj B KTP 80 - 33 Værløse BBK      
19041200 lø 19/04 08:30 lø 19/04 Gärtuna G01 Plj A Hørsholm BBK 52 - 38 Antnäs Villagers      
19041001 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Brunnsäng B02 Plj A KFUM Haga Haninge 20 - 79 KTP      
19041101 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/8 Final Hjemly 48 - 45 BMS      
19040101 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Tälje A B97-95 Plj A Værløse BBK 35 - 62 SBBK      
19040201 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Tälje B B97-95 Plj D Alvik Basket 42 - 69 Tapiolan Honka      
19040501 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Plj B Ytrebygda 41 - 43 SBBK      
19040301 lø 19/04 09:20 lø 19/04 Wasa B98 Plj C Högsbo Basket 62 - 39 Bygdøy Basket      
19041301 lø 19/04 09:30 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A KFUM Blackeberg 37 - 40 Stockholms Polisen      
19040601 lø 19/04 09:40 lø 19/04 Lillhaga G00 Plj D Eos 50 - 48 Jämtland      
19040701 lø 19/04 09:40 lø 19/04 Turinge G02 Plj A PuHu 26 - 36 Hørsholm BBK      
19040801 lø 19/04 09:45 lø 19/04 Björkesta B00 Plj B Pyrintö 44 - 58 Solna Vikings      
19040401 lø 19/04 09:45 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj B Solna Vikings 47 - 51 PuHu      
19041201 lø 19/04 09:50 lø 19/04 Gärtuna G01 Plj D BMS 45 - 25 Topola      
19041002 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Brunnsäng B02 Plj B BK Amager 43 - 26 Horsens IC      
19041102 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/8 Final Högsbo Basket 50 - 36 KFUM Uppsala      
19040102 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Tälje A B98 Plj B SISU Basketball 46 - 54 Fryshuset      
19040202 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Tälje B B97-95 Plj D Centrum Tigers 47 - 54 BG Luleå      
19040502 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Plj A Djursholm Indians 47 - 40 PeKa      
19040302 lø 19/04 10:40 lø 19/04 Wasa B99 Plj A Mölndal BK 74 - 57 Stockholms Polisen      
19041302 lø 19/04 10:50 lø 19/04 Gröndal G99 Plj B Værløse BBK 59 - 17 Hop BBK      
19040602 lø 19/04 11:00 lø 19/04 Lillhaga G00 Plj B PeKa 35 - 37 Alvik Basket      
19040702 lø 19/04 11:00 lø 19/04 Turinge G02 Plj B SBBK 12 - 102 HNMKY      
19040802 lø 19/04 11:05 lø 19/04 Björkesta B00 Plj C RU 56 - 70 KFUM Uppsala      
19040402 lø 19/04 11:05 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj C SBBK 39 - 45 BK Amager      
19041202 lø 19/04 11:10 lø 19/04 Gärtuna G01 Plj B Ullern Basket 22 - 66 Køge BBK      
19041003 lø 19/04 12:00 lø 19/04 Brunnsäng B02 Plj B SBBK 22 - 69 PuHu      
19041103 lø 19/04 12:00 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/8 Final Værløse BBK 35 - 51 Gimle      
19040203 lø 19/04 12:00 lø 19/04 Tälje B B98 Plj A Vråken Basket 50 - 56 HSA HEI Sko...en Alliance      
19040503 lø 19/04 12:00 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Plj C Kori-80 46 - 65 BK Amager      
19040303 lø 19/04 12:00 lø 19/04 Wasa B99 Plj B KFUM Uppsala 53 - 46 KTP      
19041303 lø 19/04 12:10 lø 19/04 Gröndal G99 Plj B Vråken Basket 34 - 58 SBBK      
19040603 lø 19/04 12:20 lø 19/04 Lillhaga G00 Plj A TikS 33 - 68 Aabyhøj I.F... Østjylland      
19040703 lø 19/04 12:20 lø 19/04 Turinge G02 Plj B BK Amager 24 - 39 BMS      
19040803 lø 19/04 12:25 lø 19/04 Björkesta B00 Plj C Virum Vipers 60 - 21 Tapiolan Honka      
19040403 lø 19/04 12:25 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj D KFUM Uppsala 32 - 68 Karhu      
19041203 lø 19/04 12:30 lø 19/04 Gärtuna G01 Plj C SBBK 23 - 40 PeKa      
19041004 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Brunnsäng B02 5-8 Place 5-8 Hørsholm BBK 57 - 28 SBBK      
19041104 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Rosenborg G97-95 9-12 Place 9-12 BMS 28 - 35 Aabyhøj I.F. 1      
19040103 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/8 Final EBAA 53 - 45 Kouvot      
19040204 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Tälje B B98 Plj A KR 59 - 41 KFUM Blackeberg      
19040504 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Täljegymnasiet B98 Plj B Malbas 67 - 62 Sandvika      
19040304 lø 19/04 13:20 lø 19/04 Wasa B99 Plj C Jämtland 47 - 26 BMS      
19041304 lø 19/04 13:30 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A KFUM Blackeberg 24 - 72 Hørsholm BBK      
19040604 lø 19/04 13:40 lø 19/04 Lillhaga G00 Plj A Hop BBK 43 - 71 SBBK      
19040804 lø 19/04 13:45 lø 19/04 Björkesta B00 Plj A SISU Basketball 66 - 48 HNMKY      
19040404 lø 19/04 13:45 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj A Lommedalen IL 40 - 64 HNMKY      
19041204 lø 19/04 13:50 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/8 Final BMS 41 - 39 Antnäs Villagers      
19040704 lø 19/04 14:10 lø 19/04 Turinge G02 5-8 Place 5-8 BK Amager 22 - 30 Aabyhøj I.F.      
19041005 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Brunnsäng B00 13-15 Place Tapiolan Honka 58 - 48 Asker      
19041105 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Rosenborg G97-95 9-12 Place 9-12 KFUM Uppsala 50 - 41 Værløse BBK      
19040104 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/8 Final Værløse BBK 37 - 63 KFUM Uppsala      
19040205 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Tälje B B98 Plj C Högsbo Basket 61 - 66 KTP      
19040505 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Täljegymnasiet B98 Plj D Jämtland 30 - 49 Værløse BBK      
19040305 lø 19/04 14:40 lø 19/04 Wasa B99 Plj D Haugesund BBK 46 - 53 SBBK      
19041305 lø 19/04 14:50 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A Stockholms Polisen 34 - 40 SISU Basketball      
19040605 lø 19/04 15:00 lø 19/04 Lillhaga B00 Plj A Kongsberg Miners 22 - 62 Tureberg Pirates      
19040805 lø 19/04 15:05 lø 19/04 Björkesta B00 Plj D Wartti 86 - 30 SBBK      
19040405 lø 19/04 15:05 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj A Bölebyn SK 48 - 64 JKS      
19041205 lø 19/04 15:10 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/8 Final Alvik Basket 64 - 13 Ullern Basket      
19040705 lø 19/04 15:30 lø 19/04 Turinge G02 5-8 Place 5-8 PuHu 73 - 18 SBBK      
19041006 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Brunnsäng B02 5-8 Place 5-8 Horsens IC 57 - 25 KFUM Haga Haninge      
19041106 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/4 Final Alvik Basket 69 - 32 EBT      
19040105 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/8 Final Fryshuset 56 - 59 BG Luleå      
19040206 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Tälje B B98 Plj C Bygdøy Basket 53 - 60 KFUM Uppsala      
19040506 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Täljegymnasiet B97-95 Slutspel 1/8 Final Alvik Basket 55 - 76 Bærum Basket      
19040306 lø 19/04 16:00 lø 19/04 Wasa B99 Slutspel 1/8 Final SISU Basketball 54 - 49 KTP      
19041306 lø 19/04 16:10 lø 19/04 Gröndal G99 Plj B Vråken Basket 12 - 67 OrJy      
19040606 lø 19/04 16:20 lø 19/04 Lillhaga G00 Slutspel 1/8 Final Alvik Basket 48 - 41 KFUM Uppsala      
19040806 lø 19/04 16:25 lø 19/04 Björkesta B00 Slutspel 1/8 Final Solna Vikings 42 - 53 RU      
19040406 lø 19/04 16:25 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj B Værløse BBK 53 - 62 PuHu      
19041206 lø 19/04 16:30 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/8 Final Køge BBK 36 - 27 SBBK      
19040706 lø 19/04 16:50 lø 19/04 Turinge G01 Slutspel 1/8 Final PeKa 29 - 41 Topola      
19041007 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Brunnsäng B02 Slutspel Semi final KTP 96 - 25 BK Amager      
19041107 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/4 Final Eos 39 - 43 Hjemly      
19040106 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Tälje A B98 Plj D Hørsholm BBK 56 - 59 SBBK      
19040207 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Tälje B B98 Plj A KR 60 - 47 Vråken Basket      
19040507 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Slutspel 1/8 Final Djursholm Indians 37 - 30 Ytrebygda      
19040307 lø 19/04 17:20 lø 19/04 Wasa B99 Slutspel 1/8 Final Viby 55 - 40 BMS      
19041307 lø 19/04 17:30 lø 19/04 Gröndal G99 Plj B SBBK 53 - 35 Værløse BBK      
19040607 lø 19/04 17:40 lø 19/04 Lillhaga G00 Slutspel 1/8 Final Wartti 48 - 41 Jämtland      
19040807 lø 19/04 17:45 lø 19/04 Björkesta B00 Slutspel 1/8 Final Tureberg Pirates 62 - 50 Pyrintö      
19040407 lø 19/04 17:45 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Plj B Solna Vikings 47 - 84 KTP      
19041207 lø 19/04 17:50 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/4 Final Aabyhøj I.F. 54 - 36 BMS      
19040707 lø 19/04 18:10 lø 19/04 Turinge G02 Slutspel Semi final Tapiolan Honka 51 - 33 BMS      
19041008 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Brunnsäng B02 Slutspel Semi final PuHu 34 - 56 EBT      
19041108 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/4 Final SBBK 37 - 24 Högsbo Basket      
19040107 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/4 Final SBBK 62 - 49 EBAA      
19040208 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Tälje B B98 Plj A KFUM Blackeberg 49 - 59 HSA HEI Sko...en Alliance      
19040508 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Slutspel 1/8 Final Täby 55 - 32 PeKa      
19040308 lø 19/04 18:40 lø 19/04 Wasa B99 Slutspel 1/8 Final SBBK 55 - 52 Stockholms Polisen      
19041308 lø 19/04 18:50 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A Ullern Basket 45 - 64 KFUM Blackeberg      
19040608 lø 19/04 19:00 lø 19/04 Lillhaga G00 Slutspel 1/8 Final SBBK 55 - 26 PeKa      
19040808 lø 19/04 19:05 lø 19/04 Björkesta B00 Slutspel 1/8 Final Hørsholm BBK 54 - 36 HNMKY      
19040408 lø 19/04 19:05 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Slutspel 1/8 Final BK Amager 30 - 32 KFUM Uppsala      
19041208 lø 19/04 19:10 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/4 Final Skuru IK 27 - 54 Alvik Basket      
19040708 lø 19/04 19:30 lø 19/04 Turinge G02 Slutspel Semi final HNMKY 77 - 39 Hørsholm BBK      
19041009 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Brunnsäng B01 Slutspel 1/8 Final HNMKY 34 - 58 Solna Vikings      
19041109 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Rosenborg G97-95 Slutspel 1/4 Final BG Luleå 72 - 47 Gimle      
19040108 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/4 Final Tapiolan Honka 57 - 54 KFUM Uppsala      
19040209 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Tälje B B98 Plj B Malbas 34 - 69 SISU Basketball      
19040509 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Slutspel 1/8 Final SISU Basketball 83 - 38 Kori-80      
19040309 lø 19/04 20:00 lø 19/04 Wasa B99 Slutspel 1/8 Final Jämtland 62 - 36 Haugesund BBK      
19041309 lø 19/04 20:10 lø 19/04 Gröndal G99 Plj A Hørsholm BBK 49 - 36 Stockholms Polisen      
19040609 lø 19/04 20:20 lø 19/04 Lillhaga G00 Slutspel 1/8 Final Eos 30 - 62 TikS      
19040809 lø 19/04 20:25 lø 19/04 Björkesta B00 Slutspel 1/8 Final KFUM Uppsala 54 - 25 SBBK      
19040409 lø 19/04 20:25 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Slutspel 1/8 Final Karhu 59 - 37 Bölebyn SK      
19041209 lø 19/04 20:30 lø 19/04 Gärtuna G01 Slutspel 1/4 Final Hørsholm BBK 56 - 39 Køge BBK      
19040709 lø 19/04 20:50 lø 19/04 Turinge G01 Slutspel 1/4 Final Tapiolan Honka 63 - 17 Topola      
19041010 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Brunnsäng B97-95 9-13 Place 9-10 Fryshuset 63 - 75 Værløse BBK      
19041110 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Rosenborg B97-95 Slutspel 1/4 Final PuHu 67 - 69 BG Luleå      
19040109 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Tälje A B97-95 Slutspel 1/4 Final Svendborg 58 - 41 Bærum Basket      
19040210 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Tälje B B98 Plj B Sandvika 23 - 54 Fryshuset      
19040510 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Täljegymnasiet G98 Slutspel 1/8 Final BK Amager 32 - 43 Jämtland      
19040310 lø 19/04 21:20 lø 19/04 Wasa B97-95 9-13 Place 9-10 Kouvot 33 - 63 Alvik Basket      
19040410 lø 19/04 21:45 lø 19/04 Östertäljehallen B01 Slutspel 1/8 Final PuHu 70 - 37 SBBK      

Instagram

Solid Sport