You are viewing the results for Scania Cup 2016. View the current results for Scania Cup 2019 here.

Sisu

Import into your calendar
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team   Live  
25031900 Fri 25/03 08:00 Fri 25/03 Ronnaskolan G04 Grp A Sisu 28 - 36 BC Nokia      
25030400 Fri 25/03 08:20 Fri 25/03 Östertäljehallen B03 Grp A Sisu 54 - 30 SBBK      
25030101 Fri 25/03 09:20 Fri 25/03 Tälje A B97-98 Grp B Sisu 58 - 75 BG Luleå      
25030503 Fri 25/03 12:00 Fri 25/03 Täljegymnasiet B00 Grp D KFUM Uppsala 50 - 57 Sisu      
25030103 Fri 25/03 12:00 Fri 25/03 Tälje A G99 Grp A Sisu 30 - 48 KFUM Fryshuset Basket      
25030304 Fri 25/03 13:30 Fri 25/03 Wasa G02 Grp A SISU 35 - 55 HNMKY      
25030405 Fri 25/03 15:00 Fri 25/03 Östertäljehallen B03 Grp A Sykki 43 - 32 Sisu      
25030108 Fri 25/03 18:40 Fri 25/03 Tälje A B97-98 Grp B Helsingborg BBK 44 - 64 Sisu      
25030508 Fri 25/03 18:40 Fri 25/03 Täljegymnasiet B00 Grp D Sisu 78 - 60 Pyrintö      
25031908 Fri 25/03 20:00 Fri 25/03 Ronnaskolan G04 Grp A EBT 66 - 37 Sisu      
25030208 Fri 25/03 20:00 Fri 25/03 Tälje B G99 Grp A Norrort basket 38 - 53 Sisu      
25031208 Fri 25/03 20:25 Fri 25/03 Gärtuna G02 Grp A Malbas 30 - 35 SISU      
26031202 Sat 26/03 11:05 Sat 26/03 Gärtuna G02 Grp A Solna Vikings 42 - 35 SISU      
26031903 Sat 26/03 13:20 Sat 26/03 Ronnaskolan G04 Grp A Sisu 32 - 56 HNMKY      
26030105 Sat 26/03 14:40 Sat 26/03 Tälje A B97-98 Grp B Sisu 62 - 65 EBAA      
26030405 Sat 26/03 15:00 Sat 26/03 Östertäljehallen B03 Slutspel 1/8 Final Sisu 52 - 39 KFUM Fryshuset Basket      
26031906 Sat 26/03 17:20 Sat 26/03 Ronnaskolan G04 Grp A BMS Herlev 51 - 24 Sisu      
26031908 Sat 26/03 20:00 Sat 26/03 Ronnaskolan G04 7-9 place SBBK 25 - 48 Sisu      
26031208 Sat 26/03 20:25 Sat 26/03 Gärtuna G02 Slutspel 1/8 Final Åbyhöj 41 - 40 SISU      
27030500 Sun 27/03 08:00 Sun 27/03 Täljegymnasiet B00 Slutspel 1/4 Final Sisu 74 - 42 KR      
27030101 Sun 27/03 09:20 Sun 27/03 Tälje A B97-98 Grp B SBBK 67 - 81 Sisu      
27031101 Sun 27/03 09:20 Sun 27/03 Rosenborg G99 Slutspel 1/4 Final Sisu 43 - 55 Norrköping Dolphins      
27031202 Sun 27/03 11:05 Sun 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 9-12 SISU 39 - 37 SBBK      
27030403 Sun 27/03 12:20 Sun 27/03 Östertäljehallen B03 Slutspel 1/4 Final Virum Vipers 39 - 46 Sisu      
27031904 Sun 27/03 13:20 Sun 27/03 Ronnaskolan G04 7-9 place HNMKY 42 - 29 Sisu      
27031606 Sun 27/03 16:30 Sun 27/03 Västergård A B97-98 5-6 place 5-6 place Malbas 57 - 45 Sisu      
27031908 Sun 27/03 18:40 Sun 27/03 Ronnaskolan G02 9-12 place 9-10 EBT 55 - 40 SISU      
27030508 Sun 27/03 18:40 Sun 27/03 Täljegymnasiet B00 Slutspel Semi final KFUM Uppsala 50 - 41 Sisu      
27030408 Sun 27/03 19:00 Sun 27/03 Östertäljehallen B03 Slutspel Semi final Sykki 53 - 42 Sisu      
28031500 Mon 28/03 08:25 Mon 28/03 Pershagenhallen B03 Slutspel Bronze match Sisu 36 - 31 Solna Vikings      
28031200 Mon 28/03 08:25 Mon 28/03 Gärtuna G99 5-7 place Sisu 51 - 58 KFUM Blackeberg      
28031101 Mon 28/03 09:20 Mon 28/03 Rosenborg B00 Slutspel Bronze match Sisu 52 - 56 Tureberg Basket      
28030504 Mon 28/03 13:20 Mon 28/03 Täljegymnasiet G99 5-7 place Sisu 60 - 48 Solna Vikings      

Instagram

Solid Sport