Dette er resultater fra Scania Cup 2016. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.

Girls 02

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
26031205 lø 26/03 16:25 lø 26/03 Gärtuna G02 13-16 place 13-16 Malbas 36 - 40 ToPo      
26031206 lø 26/03 17:45 lø 26/03 Gärtuna G02 Slutspel 1/8 Final Solna Vikings 54 - 36 SBBK      
26031207 lø 26/03 19:05 lø 26/03 Gärtuna G02 Slutspel 1/8 Final BMS Herlev 55 - 35 EBT      
26030409 lø 26/03 20:20 lø 26/03 Östertäljehallen G02 13-16 place 13-16 Eos 58 - 40 Pantterit      
26031208 lø 26/03 20:25 lø 26/03 Gärtuna G02 Slutspel 1/8 Final Åbyhöj 41 - 40 SISU      
26031509 lø 26/03 20:45 lø 26/03 Pershagenhallen G02 Slutspel 1/8 Final Pyrintö 64 - 41 Lobas      
27031300 sø 27/03 08:00 sø 27/03 Gröndal G02 Slutspel 1/4 Final Marbo 42 - 38 Solna Vikings      
27031301 sø 27/03 09:20 sø 27/03 Gröndal G02 Slutspel 1/4 Final HNMKY 31 - 43 BMS Herlev      
27031201 sø 27/03 09:45 sø 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 9-12 Lobas 32 - 65 EBT      
27030102 sø 27/03 10:40 sø 27/03 Tälje A G02 Slutspel 1/4 Final Hørsholm BBK 60 - 19 Åbyhöj      
27031102 sø 27/03 10:40 sø 27/03 Rosenborg G02 Slutspel 1/4 Final BK Amager 41 - 40 Pyrintö      
27031202 sø 27/03 11:05 sø 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 9-12 SISU 39 - 37 SBBK      
27031906 sø 27/03 16:00 sø 27/03 Ronnaskolan G02 13-16 place 13-14 ToPo 35 - 53 Eos      
27031907 sø 27/03 17:20 sø 27/03 Ronnaskolan G02 13-16 place 15-16 Malbas 51 - 48 Pantterit      
27031207 sø 27/03 17:45 sø 27/03 Gärtuna G02 Slutspel Semi final BMS Herlev 40 - 52 Marbo      
27031908 sø 27/03 18:40 sø 27/03 Ronnaskolan G02 9-12 place 9-10 EBT 55 - 40 SISU      
27031208 sø 27/03 19:05 sø 27/03 Gärtuna G02 Slutspel Semi final Hørsholm BBK 49 - 48 BK Amager      
27031909 sø 27/03 20:00 sø 27/03 Ronnaskolan G02 5-8 place 5-8 Pyrintö 52 - 54 HNMKY      
27031209 sø 27/03 20:25 sø 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 11-12 Lobas 36 - 44 SBBK      
27031110 sø 27/03 21:20 sø 27/03 Rosenborg G02 5-8 place 5-8 Åbyhöj 22 - 40 Solna Vikings      
28031700 ma 28/03 07:50 ma 28/03 Västergård B G02 Slutspel Bronze match BMS Herlev 32 - 33 BK Amager      
28031600 ma 28/03 08:15 ma 28/03 Västergård A G02 Slutspel Final Marbo 56 - 46 Hørsholm BBK      
28031003 ma 28/03 12:10 ma 28/03 Brunnsäng G02 5-8 place 7-8 Pyrintö 59 - 19 Åbyhöj      
28030403 ma 28/03 12:20 ma 28/03 Östertäljehallen G02 5-8 place 5-6 HNMKY 42 - 38 Solna Vikings      

Instagram

Solid Sport