Dette er resultater fra Scania Cup 2016. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.

SBBK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25030300 fr 25/03 08:10 fr 25/03 Wasa B01 Plj B SBBK 49 - 43 Vaerlöse      
25030400 fr 25/03 08:20 fr 25/03 Östertäljehallen B03 Plj A Sisu 54 - 30 SBBK      
25031901 fr 25/03 09:20 fr 25/03 Ronnaskolan G04 Plj B Tapiolan Honka 85 - 10 SBBK      
25031300 fr 25/03 09:45 fr 25/03 Gröndal G01 Plj B SBBK 51 - 29 Ullern Basket      
25030102 fr 25/03 10:40 fr 25/03 Tälje A G97-98 Plj A Værløse 53 - 43 SBBK      
25031702 fr 25/03 11:10 fr 25/03 Västergård B B04 Plj B SBBK 28 - 93 Vaerlöse      
25031003 fr 25/03 13:30 fr 25/03 Brunnsäng G03 Plj A TikS 29 - 46 SBBK      
25031204 fr 25/03 15:05 fr 25/03 Gärtuna G02 Plj C Åbyhöj 48 - 35 SBBK      
25031304 fr 25/03 16:25 fr 25/03 Gröndal G01 Plj B Åbyhöj 53 - 37 SBBK      
25031906 fr 25/03 17:20 fr 25/03 Ronnaskolan G04 Plj B SBBK 29 - 56 Hørsholm BBK      
25031107 fr 25/03 17:20 fr 25/03 Rosenborg G97-98 Plj A Ytrebygda basketklubb 44 - 47 SBBK      
25030507 fr 25/03 17:20 fr 25/03 Täljegymnasiet B00 Plj B SBBK 54 - 60 PuHu      
25030107 fr 25/03 17:20 fr 25/03 Tälje A B97-98 Plj B BG Luleå 66 - 63 SBBK      
25031507 fr 25/03 18:05 fr 25/03 Pershagenhallen B02 Plj C Ulriken Eagles 45 - 69 SBBK      
25031008 fr 25/03 20:10 fr 25/03 Brunnsäng G03 Plj A SBBK 32 - 44 Ulriken Eagles      
25031608 fr 25/03 20:30 fr 25/03 Västergård A G00 Plj D SBBK 54 - 60 Værløse      
26031100 lø 26/03 08:00 lø 26/03 Rosenborg G97-98 Plj A SBBK 60 - 52 Tapiolan Honka      
26031500 lø 26/03 08:45 lø 26/03 Pershagenhallen B02 Plj C SBBK 24 - 62 BMS Herlev      
26031900 lø 26/03 09:20 lø 26/03 Ronnaskolan G04 Plj B SBBK 25 - 50 BK Amager      
26030401 lø 26/03 09:40 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Plj A SBBK 29 - 41 Sykki      
26031201 lø 26/03 09:45 lø 26/03 Gärtuna G02 Plj C SBBK 46 - 47 BK Amager      
26030102 lø 26/03 10:40 lø 26/03 Tälje A B97-98 Plj B SBBK 75 - 62 EBAA      
26030302 lø 26/03 10:50 lø 26/03 Wasa B01 Plj B Solna Vikings 61 - 49 SBBK      
26031702 lø 26/03 11:10 lø 26/03 Västergård B B04 Plj B SBBK 24 - 110 TuNMKY      
26030503 lø 26/03 12:00 lø 26/03 Täljegymnasiet B00 Plj B BMS Herlev 91 - 43 SBBK      
26031003 lø 26/03 12:10 lø 26/03 Brunnsäng G03 Plj A SBBK 37 - 57 BK Amager      
26031603 lø 26/03 12:30 lø 26/03 Västergård A G00 Plj D Turun Riento 32 - 66 SBBK      
26031204 lø 26/03 13:45 lø 26/03 Gärtuna G02 Plj C SBBK 52 - 47 Pantterit      
26031305 lø 26/03 15:05 lø 26/03 Gröndal G01 Plj B Spånga Basket 34 - 49 SBBK      
26030106 lø 26/03 16:00 lø 26/03 Tälje A B97-98 Plj B Helsingborg BBK 50 - 63 SBBK      
26030406 lø 26/03 16:20 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Slutspel 1/8 Final Högsbo Basket 50 - 23 SBBK      
26031706 lø 26/03 16:30 lø 26/03 Västergård B B04 Plj B Gladsaxe Basketball Klub 71 - 30 SBBK      
26031506 lø 26/03 16:45 lø 26/03 Pershagenhallen B02 Slutspel 1/8 Final SBBK 44 - 33 Tureberg Basket      
26030307 lø 26/03 17:30 lø 26/03 Wasa B01 Slutspel 1/8 Final SBBK 72 - 50 Virum Vipers      
26031206 lø 26/03 17:45 lø 26/03 Gärtuna G02 Slutspel 1/8 Final Solna Vikings 54 - 36 SBBK      
26030108 lø 26/03 18:40 lø 26/03 Tälje A G00 Slutspel 1/4 Final Alvik 39 - 60 SBBK      
26030508 lø 26/03 18:40 lø 26/03 Täljegymnasiet B00 Slutspel 1/8 Final KFUM Uppsala 65 - 45 SBBK      
26030109 lø 26/03 20:00 lø 26/03 Tälje A G97-98 Plj A SBBK 40 - 69 KFUM Blackeberg      
26031908 lø 26/03 20:00 lø 26/03 Ronnaskolan G04 7-9 place SBBK 25 - 48 Sisu      
26031008 lø 26/03 20:10 lø 26/03 Brunnsäng G03 Slutspel 1/8 Final FoKoPo / FoBa 59 - 34 SBBK      
27031901 sø 27/03 09:20 sø 27/03 Ronnaskolan G04 7-9 place SBBK 19 - 72 HNMKY      
27030101 sø 27/03 09:20 sø 27/03 Tälje A B97-98 Plj B SBBK 67 - 81 Sisu      
27031001 sø 27/03 09:40 sø 27/03 Brunnsäng G03 9-12 place 9-12 SBBK 32 - 46 Haga Haninge      
27031701 sø 27/03 09:50 sø 27/03 Västergård B B04 7-9 place Åkersberga Basket 103 - 18 SBBK      
27031302 sø 27/03 10:40 sø 27/03 Gröndal G01 Slutspel 1/4 Final SBBK 39 - 37 Køge Bugt Basketball Klub      
27030302 sø 27/03 10:50 sø 27/03 Wasa B01 Slutspel 1/4 Final KFUM Fryshuset Basket 62 - 40 SBBK      
27031202 sø 27/03 11:05 sø 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 9-12 SISU 39 - 37 SBBK      
27031502 sø 27/03 11:25 sø 27/03 Pershagenhallen B02 Slutspel 1/4 Final Solna Vikings 76 - 30 SBBK      
27031103 sø 27/03 12:00 sø 27/03 Rosenborg G97-98 5-6 place 5-6 place SBBK 52 - 51 Hørsholm BBK      
27031604 sø 27/03 13:50 sø 27/03 Västergård A G00 Slutspel Semifinale SBBK 42 - 32 Åbyhöj      
27030505 sø 27/03 14:40 sø 27/03 Täljegymnasiet B00 9-12 place 9-12 PuHu 44 - 42 SBBK      
27030405 sø 27/03 15:00 sø 27/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 9-12 SBBK 32 - 38 KFUM Fryshuset Basket      
27031306 sø 27/03 16:00 sø 27/03 Gröndal B97-98 7-8 place 7-8 place Kjelsås 61 - 64 SBBK      
27031006 sø 27/03 16:20 sø 27/03 Brunnsäng G03 9-12 place 11-12 Hørsholm BBK 52 - 24 SBBK      
27031206 sø 27/03 16:25 sø 27/03 Gärtuna B04 7-9 place SBBK 16 - 114 Lobas      
27031307 sø 27/03 17:20 sø 27/03 Gröndal G01 Slutspel Semifinale Alvik 54 - 33 SBBK      
27030307 sø 27/03 17:30 sø 27/03 Wasa B01 5-8 place 5-8 SBBK 69 - 56 Vaerlöse      
27031507 sø 27/03 18:05 sø 27/03 Pershagenhallen B02 5-8 place 5-8 SBBK 54 - 45 Hammarby Basket      
27031209 sø 27/03 20:25 sø 27/03 Gärtuna G02 9-12 place 11-12 Lobas 36 - 44 SBBK      
28031100 ma 28/03 08:00 ma 28/03 Rosenborg G01 Slutspel Bronsekamp SBBK 35 - 40 Skuru IK Basket      
28030400 ma 28/03 08:20 ma 28/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 11-12 Hammarby Basket 36 - 34 SBBK      
28031201 ma 28/03 09:45 ma 28/03 Gärtuna B00 9-12 place 11-12 SBBK 48 - 56 Helsingborg BBK      
28031503 ma 28/03 12:25 ma 28/03 Pershagenhallen B02 5-8 place 5-6 Hørsholm BBK 47 - 40 SBBK      
28030103 ma 28/03 12:45 ma 28/03 Tälje A G00 Slutspel Finale Værløse 54 - 41 SBBK      
28030304 ma 28/03 13:20 ma 28/03 Wasa B01 5-8 place 5-6 SBBK 59 - 55 Stjarnan      

Instagram

Solid Sport