Dette er resultater fra Scania Cup 2016. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2019 her.

HNMKY

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25030304 fr 25/03 13:30 fr 25/03 Wasa G02 Plj A SISU 35 - 55 HNMKY      
25031904 fr 25/03 14:40 fr 25/03 Ronnaskolan G04 Plj A HNMKY 32 - 53 EBT      
25031004 fr 25/03 14:50 fr 25/03 Brunnsäng G03 Plj C HNMKY 34 - 39 FoKoPo / FoBa      
25031907 fr 25/03 18:40 fr 25/03 Ronnaskolan G04 Plj A BMS Herlev 56 - 35 HNMKY      
25030408 fr 25/03 19:00 fr 25/03 Östertäljehallen B03 Plj D Hammarby Basket 70 - 41 HNMKY      
25031607 fr 25/03 19:10 fr 25/03 Västergård A G00 Plj C HNMKY 49 - 45 Kjelsås      
25030309 fr 25/03 20:10 fr 25/03 Wasa G02 Plj A HNMKY 56 - 39 Solna Vikings      
26031001 lø 26/03 09:30 lø 26/03 Brunnsäng G03 Plj C Haga Haninge 47 - 62 HNMKY      
26030403 lø 26/03 12:20 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Plj D HNMKY 39 - 67 Virum Vipers      
26031203 lø 26/03 12:25 lø 26/03 Gärtuna G02 Plj A Malbas 29 - 59 HNMKY      
26031903 lø 26/03 13:20 lø 26/03 Ronnaskolan G04 Plj A Sisu 32 - 56 HNMKY      
26031604 lø 26/03 13:50 lø 26/03 Västergård A G00 Plj C Åbyhöj 61 - 42 HNMKY      
26031005 lø 26/03 14:50 lø 26/03 Brunnsäng G03 Plj C Åbyhöj 14 - 60 HNMKY      
26030407 lø 26/03 17:40 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Slutspel 1/8 Final Keravan Kori-80 52 - 41 HNMKY      
26031907 lø 26/03 18:40 lø 26/03 Ronnaskolan G04 Plj A HNMKY 42 - 61 BC Nokia      
26031608 lø 26/03 20:50 lø 26/03 Västergård A G00 Slutspel 1/4 Final Tampereen Pyrintö 83 - 57 HNMKY      
27031901 sø 27/03 09:20 sø 27/03 Ronnaskolan G04 7-9 place SBBK 19 - 72 HNMKY      
27031301 sø 27/03 09:20 sø 27/03 Gröndal G02 Slutspel 1/4 Final HNMKY 31 - 43 BMS Herlev      
27031602 sø 27/03 11:10 sø 27/03 Västergård A G00 5-8 place 5-8 Bk Järva 57 - 56 HNMKY      
27031904 sø 27/03 13:20 sø 27/03 Ronnaskolan G04 7-9 place HNMKY 42 - 29 Sisu      
27030404 sø 27/03 13:40 sø 27/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 9-12 HNMKY 53 - 47 Hammarby Basket      
27031005 sø 27/03 15:00 sø 27/03 Brunnsäng G03 Slutspel 1/4 Final HNMKY 48 - 35 Pyrintö      
27031909 sø 27/03 20:00 sø 27/03 Ronnaskolan G02 5-8 place 5-8 Pyrintö 52 - 54 HNMKY      
27031009 sø 27/03 20:20 sø 27/03 Brunnsäng G03 Slutspel Semi final FoKoPo / FoBa 38 - 20 HNMKY      
28031701 ma 28/03 09:10 ma 28/03 Västergård B G03 Slutspel Bronze match Ulriken Eagles 39 - 48 HNMKY      
28030401 ma 28/03 09:40 ma 28/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 9-10 HNMKY 37 - 46 KFUM Fryshuset Basket      
28030303 ma 28/03 12:00 ma 28/03 Wasa G00 5-8 place 7-8 HNMKY 47 - 53 TikS      
28030403 ma 28/03 12:20 ma 28/03 Östertäljehallen G02 5-8 place 5-6 HNMKY 42 - 38 Solna Vikings      

Instagram

Solid Sport