Dette er resultater fra Scania Cup 2016. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2019 her.

KFUM Fryshuset Basket

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
25030302 fr 25/03 10:50 fr 25/03 Wasa B01 Plj C Stjarnan 67 - 68 KFUM Fryshuset Basket      
25030103 fr 25/03 12:00 fr 25/03 Tälje A G99 Plj A Sisu 30 - 48 KFUM Fryshuset Basket      
25030104 fr 25/03 13:20 fr 25/03 Tälje A B97-98 Plj A Vaerlöse 53 - 41 KFUM Fryshuset Basket      
25030307 fr 25/03 17:30 fr 25/03 Wasa B01 Plj C KFUM Fryshuset Basket 62 - 57 Spånga Basket      
25030407 fr 25/03 17:40 fr 25/03 Östertäljehallen B03 Plj C KFUM Fryshuset Basket 38 - 42 Högsbo Basket      
25030109 fr 25/03 20:00 fr 25/03 Tälje A B97-98 Plj A Malbas 43 - 68 KFUM Fryshuset Basket      
26030200 lø 26/03 08:00 lø 26/03 Tälje B B99 Plj A KFUM Fryshuset Basket 50 - 48 EVN Basket      
26030400 lø 26/03 08:20 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Plj C Pyrintö 69 - 48 KFUM Fryshuset Basket      
26030101 lø 26/03 09:20 lø 26/03 Tälje A B97-98 Plj A KFUM Fryshuset Basket 86 - 67 PuHu      
26030203 lø 26/03 12:00 lø 26/03 Tälje B G99 Plj A KFUM Fryshuset Basket 48 - 39 Norrort basket      
26030405 lø 26/03 15:00 lø 26/03 Östertäljehallen B03 Slutspel 1/8 Final Sisu 52 - 39 KFUM Fryshuset Basket      
26030205 lø 26/03 16:00 lø 26/03 Tälje B B99 Plj A Ullern 56'ers 29 - 48 KFUM Fryshuset Basket      
26030309 lø 26/03 20:10 lø 26/03 Wasa B97-98 Plj A KFUM Fryshuset Basket 79 - 78 Kjelsås      
27030302 sø 27/03 10:50 sø 27/03 Wasa B01 Slutspel 1/4 Final KFUM Fryshuset Basket 62 - 40 SBBK      
27031305 sø 27/03 14:40 sø 27/03 Gröndal G99 Slutspel Semi final KFUM Fryshuset Basket 43 - 36 Norrort basket      
27031105 sø 27/03 14:40 sø 27/03 Rosenborg B97-98 Slutspel Semi final EBAA 63 - 78 KFUM Fryshuset Basket      
27030405 sø 27/03 15:00 sø 27/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 9-12 SBBK 32 - 38 KFUM Fryshuset Basket      
27030308 sø 27/03 18:50 sø 27/03 Wasa B01 Slutspel Semi final Solna Vikings 71 - 57 KFUM Fryshuset Basket      
27031608 sø 27/03 19:10 sø 27/03 Västergård A B99 Slutspel Semi final KFUM Fryshuset Basket 66 - 33 Ullern 56'ers      
27030108 sø 27/03 21:00 sø 27/03 Tälje A B97-98 Slutspel Final BG Luleå 59 - 79 KFUM Fryshuset Basket      
28030500 ma 28/03 08:00 ma 28/03 Täljegymnasiet B01 Slutspel Bronze match Malbas 66 - 75 KFUM Fryshuset Basket      
28030401 ma 28/03 09:40 ma 28/03 Östertäljehallen B03 9-12 place 9-10 HNMKY 37 - 46 KFUM Fryshuset Basket      
28030104 ma 28/03 14:15 ma 28/03 Tälje A B99 Slutspel Final KFUM Fryshuset Basket 44 - 46 EVN Basket      
28030105 ma 28/03 15:45 ma 28/03 Tälje A G99 Slutspel Final KFUM Fryshuset Basket 52 - 44 Norrköping Dolphins      

Instagram

Solid Sport