Dette er resultater fra Scania Cup 2017. Se de siste resultatene fra Scania Cup 2020 her.

HNMKY

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14041903 fr 14/04 13:20 fr 14/04 Ronnaskolan G05 Plj B HNMKY 59 - 46 EBT      
14041005 fr 14/04 14:40 fr 14/04 Brunnsäng G04 Plj B Hørsholm 79ers Basketball 51 - 21 HNMKY      
14041305 fr 14/04 14:50 fr 14/04 Gröndal B02 Plj B HNMKY 53 - 34 Skuru IK      
14041702 fr 14/04 15:10 fr 14/04 Västergård B B05 Plj A HNMKY 53 - 36 BMS Herlev      
14041207 fr 14/04 17:45 fr 14/04 Gärtuna G03 Plj B SISU Basketball 20 - 64 HNMKY      
14041008 fr 14/04 18:40 fr 14/04 Brunnsäng G04 Plj B HNMKY 45 - 37 Onsala Pirates BBK      
15041300 lø 15/04 08:10 lø 15/04 Gröndal B02 Plj B Hørsholm 79ers Basketball 65 - 54 HNMKY      
15041200 lø 15/04 08:25 lø 15/04 Gärtuna G03 Plj B HNMKY 64 - 41 AIK Basket      
15041901 lø 15/04 09:20 lø 15/04 Ronnaskolan G05 Plj B SBBK 43 - 54 HNMKY      
15041702 lø 15/04 11:10 lø 15/04 Västergård B B05 Plj A SBBK 32 - 81 HNMKY      
15041003 lø 15/04 12:00 lø 15/04 Brunnsäng G04 Slutspel 1/8 Final HNMKY 36 - 25 SBBK      
15041306 lø 15/04 16:10 lø 15/04 Gröndal B02 Plj B Tureberg Basket 52 - 80 HNMKY      
15041706 lø 15/04 16:30 lø 15/04 Västergård B B05 Plj A Gladsaxe Basketball Klub 58 - 44 HNMKY      
15041007 lø 15/04 17:20 lø 15/04 Brunnsäng G04 Slutspel 1/4 Final IK Eos 44 - 34 HNMKY      
15041908 lø 15/04 18:40 lø 15/04 Ronnaskolan G05 Plj B BK Amager 39 - 49 HNMKY      
15041209 lø 15/04 20:25 lø 15/04 Gärtuna G03 Slutspel 1/4 Final HNMKY 45 - 55 BK Amager      
16041000 sø 16/04 08:00 sø 16/04 Brunnsäng G04 5-8 place 5-8 Spånga Basket 48 - 25 HNMKY      
16041901 sø 16/04 09:20 sø 16/04 Ronnaskolan G05 Slutspel Semifinale HNMKY 50 - 27 Wartti      
16041301 sø 16/04 09:30 sø 16/04 Gröndal B02 Slutspel 1/4 Final BK Amager 84 - 59 HNMKY      
16041701 sø 16/04 09:50 sø 16/04 Västergård B B05 Slutspel Semifinale Falcon 61 - 21 HNMKY      
16041204 sø 16/04 13:45 sø 16/04 Gärtuna G03 5-8 place 5-8 Gammelstad BBK 33 - 45 HNMKY      
16041106 sø 16/04 16:00 sø 16/04 Rosenborg B05 Slutspel Bronsekamp EBT 50 - 33 HNMKY      
16041006 sø 16/04 16:00 sø 16/04 Brunnsäng G04 5-8 place 7-8 HNMKY 31 - 60 BC Nokia      
16040105 sø 16/04 16:15 sø 16/04 Tälje A G05 Slutspel Finale FoKoPo 54 - 53 HNMKY      
16041309 sø 16/04 20:10 sø 16/04 Gröndal B02 5-8 place 5-8 SBBK 61 - 53 HNMKY      
17041300 ma 17/04 08:30 ma 17/04 Gröndal B02 5-8 place 7-8 KR 63 - 55 HNMKY      
17041901 ma 17/04 09:20 ma 17/04 Ronnaskolan G03 5-8 place 5-6 Tampereen Pyrintö 57 - 62 HNMKY      

Instagram

Solid Sport