Powered by

AllStar Team 2017

Girls 98-99

Emelie Ånäs, Norrort

Linnea Nilsson, SBBK

Clara Arvidsson, RIG Mark

Moa Fillén-Hammarström, SBBK

Lena Svanholml, Hörsholm

Scania Queen: Linnea Nilsson, SBBK




Girls 00

Patricia Elias, SBBK

Andrea Bach Larsen, Åbyhöj

Caroline Borneman, Hörsholm

Malene Lind Perdersen, Åbyhöj

Frida Olsson, SBBK

Scania Queen; Malene Lind Pedersen, Åbyhöj




Girls 01

Nicoline Sandbäck, Köge

Vivi Mäkinen, Pyrintö

Caroline Glud, BMS

Katrine Jessen, BMS

Emma Törnblom, Pyrintö

Scania Queen: Katrine Jessen, BMS




Girls 02

Wilma Mäkelä, SBBK

Viktoria Berg, AIK

Sonja Pölkki, Pyrintö

Doris Ruzima, SBBK

Sanni Lepola, Pyrintö

Scania Queen: Sonja Pölkki, Pyrintö




Girls 03

Saga Sansone, Högsbo

Karyn Sanford, Ulriken

Bianca Braikia, BMS

Liv Struer Tetens, Amager

Karoline Lundin, BMS

Scania Queen; Bianca Braikia, BMS




Girls 04


Alma Johansson, Eos

Benedictz Martin, Sisu

Svea Jensen, Hörsholm

Rebecca Viehweg, BMS

Karoline Lundin, BMS

Scania Queen: Karoline Lundin, BMS




Girls 05

Malsa Tuomola, FoKoPo

Wilma Toumi, HNMKY

Emma Ahola, Wartti

Ida Wittman, Amager

Olivia Takala, HNMKY

Scania Queen: Olivia Takala, HNMKY




Boys 98-99

William Hansson Eriksson, BG Luleå

Sami Haron, Fryshuset

Olle Lundqvist, Österstund

Daniel Johansson, Östersund

David Kristensen, EBAA

Scania King: Olle Lundqvist, Östersund




Boys 00

Gabriel Waxberg, Uppsala

Tobias Rotegaard, Kongsberg

Mikael Gjerde, Kongsberg

Linus Brandin, Uppsala

Josef Eleraky, EBAA

Scania King: Mikael Gjerde, Kongsberg




Boys 01

Dui Jonsson, Stjärnan

Julius Agustsson, Thor Akureyri

Pelle Larsson, Skuru

Bahir Serdarevic, Horsens

Andre Lorentsson, Göteborg

Scania King: Julius Agustsson, Thor Akureyri




Boys 02

Jonathan Klussman, Amager

Mads Bro Hansen, AGF

Noach Chruchill Sörensen, AGF

Filip Skobalj, Eos

Kenny Pohto, Hammarby

Scania King: Jonathan Klussman, Amager




Boys 03

Lau Christofersen, BMS

Felix Svanberg, Sisu

Otto Räisinen, Kerevan Kori-80

Luca Sampson, Sisu

Elias Ekdahl, Fryshuset

Scania King: Luca Sampson, Sisu




Boys 04

Mattias Diaz Suomela, TuNMKY

Rasmus Jaatinen, EBT

Max Andersson, Åkersberg

William Kermoury, AIK

Ilja Karpin, TuNMKY

Scania King: Mattias Diaz Suomela, TuNMKY




Boys 05

Will Overton, EBT

Stevan Novovic, Falcon

Anton Östoft, Gladsaxe

Johan Munch, Gladsaxe

Ekene Philip Obi, Falcon

Scania King: Johan Munch, Gladsaxe



Kommentarer